Magazín Generation sme začali vydávať v roku 2012 a od tej doby sme nevynechali ani jeden mesiac. Za viac ako osem rokov sme sa do každého čísla pokúsili natlačiť čo najviac zaujímavých informácií, tematických článkov a testov zo sveta hier, hardvéru, filmov a kníh a sme veľmi radi, že máme tak skvelých fanúšikov, ako vy. Práve vďaka skvelým fanúšikom sme mohli priniesť od roku 2018 Generation nielen v online forme, ale aj fyzickom, printovom vydaní.

A keďže sme hrdí ako na našich fanúšikov, tak na fakt, že Generation práve teraz vychádza vo vydaní s číslom 100, rozhodli sme sa, že to treba náležite osláviť. Ako ale najlepšie osláviť sté vydanie magazínu? Predsa súťažou o desať hodnotných cien.

Do tejto súťaže sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia magazínu Generation, či už dávajú prednosť čítaniu online, alebo si kupujú printovú(tlačenú) verziu. Pokiaľ ste náhodou o možnosti kúpiť si tlačený Generation nevedeli, je možné ho jednoducho objednať na tejto stránke, alebo si ho dokonca predplatiť cez tento odkaz.

Teraz už ale ku samotnej súťaži a cenám. Súťaž pozostáva z vyplnenia formulára nachádzajúceho sa pod týmto textom, avšak otázky, na ktoré v ňom treba odpovedať tu nenájdete. Tie si budete musieť prečítať priamo v magazíne Generation a až následne na ne v tomto článku odpovedať.

A čo tie ceny? Tešiť sa môžete na špičkový herný monitor od spoločnosti MSI, hráčske kreslo s RGB podsvietením, ktorého vyššiu verziu sme mali možnosť aj otestovať, počítačové periférie od spoločností LENOVO, či ACER. Pokoj na duši nájdete vo forme antivírového programu ESET Internet Security s USB kľúčmi Sandisk.

 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a to že náš magazín číta stále viac a viac ľudí. Budeme stále pilne pracovať na tom, aby ste si v Generation vždy našli niečo zaujímavé napriek ťažkej situácii v ktorej sa celý svet momentálne nachádza.

1. cena 27" MSI monitor Optix G27C4
2. cena Genesis hráčske kreslo TRIT 500 RGB
3. cena Headset Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset
4. cena Headset Predator GALEA 311
5. cena Klávesnica Lenovo Legion K500
6. cena Myš Predator Cestus 320
7. cena Batoh Lenovo Legion 15.6-inch
8. cena iXpand Flash Drive 32GB + ESET Internet Security
9. cena iXpand Flash Drive 32GB + ESET Internet Security
10. cena iXpand Flash Drive 32GB + ESET Internet Security

 

Vyžrebovaní výhercovia:

1. cena 27" MSI monitor Optix G27C4 Peter K. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
2. cena Genesis hráčske kreslo TRIT 500 RGB Vladimír B. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
3. cena Headset Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset Štefan D. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
4. cena Headset Predator GALEA 311 Roman R. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
5. cena Klávesnica Lenovo Legion K500 Mirko M. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
6. cena Myš Predator Cestus 320 Šimon S. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
7. cena Batoh Lenovo Legion 15.6-inch František Z. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
8. cena iXpand Flash Drive 32GB + ESET Internet Security Jana H. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
9. cena iXpand Flash Drive 32GB + ESET Internet Security Anton Š. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
10. cena iXpand Flash Drive 32GB + ESET Internet Security Norbert Š. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.