Nič sa nerodí len tak. Ani lusknutie prsta vám na jeho špičke nevyčaruje plamienok len preto, že ste to videli v televízii. Za drvivou väčšinou úspešných a dlhotrvajúcich projektov je vždy to obligátne heslo, pot a krv. Časopis Generation sa do mojej definície úspechu prepracoval síce už dávnejšie, aj keď aktuálne sfúkava tú pomyselnú desiatu sviečku a na jeho hrudi svieti medaila za jednu dekádu existencie. 10 rokov, 120 mesiacov, 3 650 dní(plus mínus s predtupnými rokmi), a tak ďalej a tak podobne. Je to možno trochu ironické, že práve ja, človek, čo sa do tímu tohto magazínu dostal len pred pár rokmi, má teraz v zrozumiteľnej forme načrtnúť jeho rodokmeň, avšak nemajte strach, pýtal som sa kompetentných a tu sú výsledky môjho bádania.

Takto nejako začína text od Filipa Voržáčka v aktuálnom čísle magazínu Generation, ktorý ste si už určite prečítali. Načrtol v ňom niečo z histórie magazínu, ktorý sa teší krásnemu míľniku. Nebudem tu viac rozpitvávať trikrát povedané veci, pustíme sa do súťaženia.

Do tejto súťaže sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia magazínu Generation, či už dávajú prednosť čítaniu online, alebo si kupujú printovú(tlačenú) verziu. Pokiaľ ste náhodou o možnosti kúpiť si tlačený Generation nevedeli, je možné ho jednoducho objednať na tejto stránke, alebo si ho dokonca predplatiť cez tento odkaz.

Teraz už ale ku samotnej súťaži a cenám. Súťaž pozostáva z vyplnenia formulára nachádzajúceho sa pod týmto textom na jednoduché otázky. Odpovede nájdete v aktuálnom čísle magazínu.

A čo tie ceny? Tešiť sa môžete na špičkový herný monitor od spoločnosti MSI, RGB vodné chladenie LUMEN od spoločnosti Fractal Design, Huawei príslušenstvo, počítačové periférie od spoločností AORUS, či ACER. Potešení môžu byť aj konzoloví hráči, ktorým sa isto zalesknú oči pri novom PS5 ovládači, či headsete od spoločnosti SONY. Určite tu ale máme hráčov, ktorým treba zastrihnúť fúziky, či oholiť strnisko. U nich si nájde domov aj namakaný holiaci strojček od King C. Gillette.

 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a to že náš magazín číta stále viac a viac ľudí. Budeme stále pilne pracovať na tom, aby ste si v Generation vždy našli niečo zaujímavé napriek ťažkej situácii v ktorej sa celý svet momentálne nachádza.

1. cena MSI Optix G32C4 31,5"
2. cena Fractal Design Lumen S36
3. cena Huawei Sound Joy
4. cena Huawei Sound Joy
5. cena Huawei Freebuds 4i
6. cena Huawei Freebuds 4i
7. cena Huawei Freebuds 4i
8. cena PlayStation 5 Wireless Controller DualSense
9. cena PlayStation 5 Wireless Headphones Pulse 3D
10. cena Acer Nitro Mouse
11. cena Acer Nitro Keyboard TKL
12. cena Acer Nitro Gaming Headset
13. cena Gigabyte AORUS H5
14. cena King C. Gillette Style Master + balzam na bradu + gél na holenie

 

Zadajte odpoveď na súťažnú otázku!
Zadajte odpoveď na súťažnú otázku!
Zadajte odpoveď na súťažnú otázku!
Zadajte Vaše celé meno a priezvisko!
Zadajte Vašu ulicu a číslo domu/brány!
Zadajte mesto v ktorom bývate!
Zadajte PSČ podľa Vašej adresy!
Zadajte Vašu platnú e-mailovú adresu!
Pre zapojenie do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov a s pravidlami súťaže!
Pre zapojenie do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov a s pravidlami súťaže!